USC در بازی عنوان Pac-12 با Oregon و نه واشنگتن بازی خواهد کردمسابقه قهرمانی Pac-12 بین USC و واشنگتن 36 ساعت طول کشید تا متوقف شود.

USC اکنون به مصاف Oregon می رود ، بازیکن تعویضی که جمعه شب در Colosseum تصمیم به بازی عنوان Pac-12 خواهد گرفت. این تصمیم پس از شیوع ویروس کرونا در هفته گذشته در واشنگتن ، هاسکی ها را بدون تعداد لازم برای بازیکنان بورسیه ، صبح روز دوشنبه توسط کنفرانس اعلام کرد.

قرار بود واشنگتن و اورگان شنبه هفته گذشته با هم دیدار کنند تا تصمیم بگیرند چه کسی در بخش شمالی Pac-12 پیروز شود و به مصاف USC ، قهرمان جنوب برود. اما این بازی به دلیل مشکلات COVID-19 لغو شد و واشنگتن را به عنوان یک برنده واقعی در این بخش واگذار کرد.

طبق گفته Pac-12 ، تصمیم برای جایگزینی واشنگتن با اورگن ، که در دو بازی اخیر خود شکست خورده است ، “طبق سیاست بازی قهرمانی فوتبال Pac-12” اتخاذ شد ، تیمی که بهترین رکورد بعدی در این گروه را برای بازی در این مسابقات دیکته می کند.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>