USC در رتبه بندی پلی آف کالج به رتبه 13 رسیده است

[ad_1]

هر گونه امید ، هرچند ناچیز ، که USC بتواند به تصویر کالاهای پلی آف منتقل شود ، از آخرین نمودارها سه شنبه کمرنگ شده بود.

تروایی ها فقط با دو پله صعود به شماره 13 در آخرین رنکینگ پلی آف صعود کردند ، بدون توجه به آنچه در بازی قهرمانی روز جمعه Pac-12 اتفاق می افتد ، احتمالاً در پایان فصل چهار بار فینال خواهد شد.

حتی پس از اینکه USC با پیروزی برگشت هیجان انگیز مقابل UCLA در روز شنبه 5-0 حرکت کرد ، کمیسیون تروجان را در پشت گروه 5 تیمی کارولینای ساحلی (11-0) و سینسیناتی (8-0) و همچنین Power Power با دو باخت قرار داد. پنج تیم از آیووا (8-2) ، فلوریدا (8-2) ، جورجیا (7-2) و اوکلاهما (7-2).

رئیس کمیسیون CFP در پاسخ به این س whyال که چرا تروایی ها را از بحث پلی آف دور نگه داشته اند گری بارت به روش های قانع کننده ای که USC در پنج بازی خود در سه برد پیروز شد اشاره کرد.

بارت گفت: “سه مورد از این بازی ها … USC در سه ماهه چهارم عقب بود.” “این برای آنها خوب است ، آنها برگشتند. اما آخر هفته گذشته آنها مجبور شدند برگردند و ظرف 30 ثانیه برنده شوند. بردن مهم است ، اما کمیته تمام مسابقات را کنترل می کند و اینکه چه کسی بازی می کنید مهم است و اینکه چگونه این بازی ها را برنده می شوید نیز مهم است. “

این معیارها بر خلاف USC کار می کرد ، اما در مقابل فلوریدا ، که شنبه مقابل لوئیزیانا 4–5 شکست خورد ، یا آیووا ، که در اوایل فصل 17 گل از لوئیزیانا را از دست داد ، جواب نداد. اوهایو که با شماره 4 در حاشیه پلی آف قرار دارد ، همان تعداد بازی های USC را با گرافیک ضعیف تر انجام داده است.

بارتا خاطرنشان كرد كه عدم پيروزي در 25 عضو برتر USC عاملي در تصميم كميسيون است. اما تنها تیم Pac-12 در میان 25 تیم برتر کلرادو است که قبل از شیوع ویروس کرونا در USC مجبور شد در کولوسئوم بازی کند و بازی را غیر رقابتی اعلام کند.

بارتا گفت: “ما می دانستیم ارزیابی تیم هایی كه پنج یا شش بازی مقابل تیم هایی كه 10 یا 11 بازی انجام داده اند ، انجام می شود ، چالش خواهد بود ، اما ما این كار را كردیم. به عنوان بخشی از این ارزیابی ، USC پیروزی رده بندی نداشت و در سه مسابقه با تیم های زیر 500 بازی کرد و باید در کوارتر چهارم برگردد و برنده شود. “

UCLA در واقع 3-2 بود و با USC وارد بازی شد که در کوارتر چهارم با پیروزی 43-38 بر 12 امتیاز افت کرد.

کمی استراحت کن

گراهام هارل قصد ندارد این هفته زیاد بخوابد.

او و دستیارانش در USC در حال آماده شدن برای مسابقه قهرمانی Pac-12 در یک هفته کوتاه مقابل تیمی از اورگان هستند که نمی دانستند تا دوشنبه بعد از ظهر بازی می کنند. علاوه بر این ، دوره امضای زودهنگام در روز چهارشنبه آغاز می شود ، و این هفته را برای کلاس استخدام در USC 2021 هفته مهمی می کند.

اما هماهنگ کننده حمله تروا سرنوشت خشن وی را پذیرفته است. تمرکز Harel بر حفظ سلامتی بازیکنان USC است که در 13 روز جمعه در سومین بازی خود به میدان می روند.

هارل گفت: “ما باید طی هفته های کوتاه اطمینان حاصل کنیم که بازیکنان ما تازه هستند ، بازیکنان ما سالم هستند ، استراحت زیادی دارند ، اما آنها هنوز هم کار لازم را انجام می دهند ، آنها روز جمعه می آیند.”

اورگان با استراحت بیشتری وارد بازی می شود. اردک ها که فینال فصلی آنها مقابل واشنگتن لغو شده است ، از 5 دسامبر بازی نکرده اند.

USC این هفته با یک روش ایمنی سبک افتتاح شد به زودی میبینمت گفت: “فقط برای اینکه پاهایمان را به زیر خود برگردانیم.”

اما خستگی از انجام سه بازی خیلی نزدیک به یکدیگر می تواند به معنای گسترش چرخش ها در جمعه شب ، هماهنگ کننده دفاعی باشد تاد اورلاندو گفت

اورلاندو ادامه داد: “ما تلاش می کنیم این هفته باهوش باشیم.” “ما در این مورد بسیار محتاط هستیم. ما به یک دلیل اینجا هستیم. ما فقط باید اطمینان حاصل کنیم که پسران ما از نظر جسمی آماده نبرد هستند. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme