[ad_1]

شکستن روش تلفیق شماره 20 USC (3-0) و ایالت واشنگتن (1-1) قبل از مسابقه روز یکشنبه در کولوسئوم ساعت 16:30 (تلویزیون: FS1 ؛ رادیو: 790)

تطبیق خیمه شب بازی

توزیع USC علیه واشنگتن رنارد بل و تراول هریس: مایک لیچ ممکن است دیگر در ایالت واشنگتن نباشد ، اما فلسفه گسترده او ادامه دارد. حداقل به نوعی شوهرها مثل مربی جدید نیک رولوویچ – 36 تلاش در هر بازی ، در مقایسه با 54 مورد یک سال پیش – عملکرد خوبی ندارند و از سال 2019 سه دریافت کننده برتر خود را از دست داده اند. برای 419 یارد و سه لمس بیش از دو بازی. با هم ، آنها در بالای بازی Pac-12 گره خورده اند. USC ثانویه در این فصل هنوز توسط یک بازی پاس انفجاری آزمایش نشده است.

توهین آمیز می شود

USC (470.3 ypg ، 31.7 ppg): تروجان ها در هر بازی بیش از هر تیم Pac-12 حیاط بیشتری دارند ، اما احساس نمی کنند که آنها هنوز به نوعی ناموفق هستند. Kedan Slovis هنوز تساوی یک تساوی با آخرین بازی فصل گذشته خود را ثبت نکرده است ، اما این هفته می تواند هفته ای باشد که تغییر می کند. ایالت واشنگتن ممکن است در ثبت کنفرانس بدترین دفاع را داشته باشد ، و اسلوویس مطمئناً زود و زود پرتاب خواهد کرد. مسئله این هفته ممکن است خط حمله USC نباشد ، اما خط مقابل او باشد. مشکلات COVID-19 هفته گذشته بیش از نیمی از خط حمله را غیرقابل دسترس کرده است و مشخص نیست که تعداد نیروهای USC هنوز در روز یکشنبه قرنطینه خواهد شد.

ایالت واشنگتن (438.5 ypg ، 33.5 ppg): مطمئن باشید واشنگتن آن را پخش می کند. اما اگر بین فلسفه لیچ و رولوویچ تفاوت آشکاری وجود داشته باشد ، مناسب است. کوگارها هنوز کمتر از سایر تیم های Pac-12 در حال حرکت هستند ، اما آنها در این فصل به طور متوسط ​​12 انتقال بیشتر از آخرین بازی های خود در لیچ دارند. علاوه بر این ، آنها در زمین بسیار کارآمدتر هستند ، به طوری که ایالت آریزونا به تنهایی دارای متراژ بیشتری برای حمل بیشتر است (5.77). اما اگر واشنگتن از USC پیشی بگیرد ، یک بازی بزرگ از خط حمله Jaden de Laura ، مدافع خط حمله ، که 321 یارد و دو مسابقه مقابل اورگان در آخرین بازی خود انجام داد ، طول می کشد.

دفاع اول

USC (387.7 ypg ، 24.7 ppg): دفاع تروجان ها در مقابل یوتا گام مهمی به جلو برداشت و پنج نوبت را مجبور کرد. اما آیا این پیشرفت ادامه خواهد داشت؟ ثانویه در این هفته به طور جدی آزمایش می شود و حذف موثر به آنها کمک می کند تا این آزمون را پشت سر بگذارند. USC یک هفته تعطیلات اضافی برای بهبودی داشت ، اما هنوز هم می توانست در این خط کوتاه مدت باشد.

ایالت واشنگتن (516 ypg ، 35.5 ppg): شاید بدترین دفاع در Pac-12 از طریق دو بازی با جرمی روبرو شود که بسیاری انتظار دارند در کنفرانس بهترین باشد. قهوه ها روی زمین روشن می شوند و امکان حمل بدترین مسابقات در لیگ 5.84 یارد را دارند. از شانس آنها ، USC هنوز بازی اصلی خود را شروع نکرده است. جهاد وودز Linebacker یک پیشکسوت باتجربه در هفت مورد قبلی است و انتظار می رود که ایالات متحده را در نبردها (16) و نبردهای باخت (3) هدایت کند. ثانویه پس از اجازه دادن به چهار تماس با تایلر شوف از اورگان ، خیلی بهتر نبود.

یک چیز خاص

بازیکن اصلی واشنگتن ، بلیک ماتزا ، فصل گذشته با درصد درصد در زمین ، تیم Pac-12 را هدایت کرد و فقط یک ضربه از دست داد. در دو مسابقه او امسال را از دست نداده است. اما او می تواند برای بهترین بازیکن کنفرانس رقابت کند. تازه وارد USC پارکر لوئیس چهار گل در زمین مقابل یوتا به ثمر رساند و با 6 گل پیشتاز Pac-12 است.

به یاد داشته باشید

هر چهار حریف USC در این فصل هفته قبل از مسابقه خود بازی نکردند. تروایی ها در این هفته حداقل یک روبان با حریف خود خواهند داشت. ایالت واشنگتن اولین حریف USC خواهد بود که در این فصل بازی می کند.

گزارش آسیب

خط دفاعی Palaie Gaoteote برای دومین هفته متوالی در پروتکل ضربه مغزی باقی ماند و بعید به نظر می رسد روز شنبه بازی کند. … انتظار می رود Ralen Goforth ، دیگر بازیکن اصلی USC در خط دفاع داخلی ، یک تصمیم در بازی باشد زیرا او با یک پیچ خوردگی قابل توجه در میانه پا مقابله می کند. ایالت بازنشسته واشنگتن ، ماکس بورگی ، که در طی اردوی تدارکاتی از ناحیه کمر آسیب دید ، این هفته به تمرین بازگشت و می تواند اولین بازی خود را در این فصل انجام دهد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر