USC در نیمه دوم نمی تواند یک لحظه توهین آمیز علیه UCLA را تحمل کند

[ad_1]

در طول هفته اول حضور در خط شروع USC ، کورتلند فورد به تنهایی ایستاد. به معنای واقعی کلمه.

شیوع ویروس کرونا ، که باعث 11 قرنطینه شد و باعث لغو بازی قبلی USC شد ، چنان گروه موقعیت را کاملاً نابود کرد که دانشجوی سال اول تنها گروهبان بود که در واقع هفته گذشته قبل از پیروزی 38-13 USC مقابل واشنگتن قادر به تمرین بود.

قرار نبود حتی فورد باشد به این زودی ها به خط شروع بالا بروند. اما این نیاز به یک فرصت طلایی برای دانشجوی تازه وارد 6 فوت 5 ، 305 پوندی منجر شد ، حتی اگر او در طول هفته خیلی از این فرصت را نمی دید. تا روز قبل از بازی ، وقتی سرانجام بیشتر آمبولانس های قرنطینه بازگشتند ، نقض USC منجر به تمرین تیمی نشده بود.

در عوض ، در حالی که موقعیت های مهارتی به صورت هفت در هفت تمرین می شد ، فورد و همكلاسی سال اول كیسی كولیر بیشتر وقت خود را صرف كار در تنهایی در آنچه هماهنگ كننده تهاجمی گراهام هارل به شوخی آن را عرصه می نامید ، می گذراندند.

شرایط نامساعد نشان می دهد که می توان شروع کندی را برای USC انتظار داشت ، اما روز یکشنبه خلاف این را ثابت کرد. فورد مستقیم رفت ، خط دست نخورده باقی ماند و حملات تروجان در قدرتمندترین عملکرد خود تا به امروز در این چهار فصل ، در چهار مرحله لمس منفجر شد.

هماهنگ کننده تهاجم گفت: “این یک اعتبار برای آنها و یک اعتبار به استعداد آنها و تجربه آنهاست که برای مدت دو هفته آنها باید در ردیابی تماس قفل شوند و آنها هنوز هم می توانند بیرون بروند و در چنین سطح بالایی اجرا کنند.” گراهام هارل

لول توهین آمیز بعداً گذشت ، مدتها پس از انجام بازی توسط USC. تروایی ها پاهای خود را از بنزین برداشتند و در نیمه دوم با قهوه های 7-3 پیشی گرفتند. حمله سریع آنها بعد از نیمه وقت هفت یارد از دست داد ، در حالی که این حمله در مجموع 64 بازی بود.

با توجه به برتری پنج لمسی خود در نیمه اول ، مربی كلی هلتون روز سه شنبه پیشنهاد كرد كه حالت آرامش “طبیعی” است ، و افزود كه “او واقعاً از این بابت نگران نیست”. اما هلتون با یک مسابقه مقابل رقبای آتی کراس کانتری خود و ظاهر شدن Pac-12 در بازی عنوان تروجان ، موافقت کرد که چنین لغزشی “به خصوص در این بازی اتفاق نیفتد”.

در سال گذشته ، UCLA شواهد زیادی ارائه داده است که نشان می دهد اگر فرصتی به دست بیاید ، می تواند با عجله منجر به کاهش اختلاف شود. در سپتامبر 2019 ، Bruins از 32 امتیاز پایین جمع شد تا بازگشت فراموش نشدنی 67-63 را نسبت به واشنگتن ترتیب دهد. ماه گذشته ، آنها تقریباً یک تجمع مشابه علیه کلرادو برگزار کردند ، قبل از سقوط 48-42 ، کسری چهار لمس را پاک کردند.

هلتون گفت: “این یک بازی واقعا مهم است ، بنابراین می توانید 60 دقیقه بازی کنید و پاهای خود را روی گاز نگه دارید.”

USC از حمله سریع خود به موارد بیشتری نیاز خواهد داشت تا اطمینان حاصل کند که نقض آن از اینجا پاشیده نمی شود. همزمان با رونق گرفتن كدون اسلوویز در هوا ، بازی در حال اجرا در برابر ایالت واشنگتن متوقف شد. کنان کریستون با 11 یارد ناچیز تیم را هدایت کرد ، اما در کل تروایی ها به سختی در مجموع 5 یارد متحمل شدند ، کمترین چیزی که آنها از سپتامبر 2018 بازی کرده اند.

هلتون علت این مشکلات را کل جنایت USC دانست ، در حالی که اشاره کرد که هارل تا حد زیادی سعی کرده بود از پوششهای نرم ارائه شده توسط دفاع ایالت واشنگتن استفاده کند. در یک لحظه ، اسلوویس 18 پاس مستقیم داد که قهوه ها به بازی خارج از Cover-1 و Cover-3 ادامه دادند.

با داغ شدن سیگنال تماس درجه دو ، بازی در حال اجرا برای قسمتهای زیادی از بازی یکشنبه در نظر گرفته شد. اما هلتون انتظار ندارد پرونده به جلو پیش رود.

هلتون گفت: “من فکر می کنم این نشانه یک حمله خوب است ، اینکه بتوانید در صورت نیاز توپ را کنترل کنید.” “نیازی به ذکر نیست که ما مجبور به اجرا خواهیم شد.” ما آنچه را که از ما محافظت می کند ، خواهیم گرفت. “

برخی از این مشکلات ممکن است به دلیل شرایط نه چندان ایده آلی باشد که هفته گذشته با نقض USC روبرو شده است. در این هفته چنین مشکلی وجود نخواهد داشت ، زیرا انتظار می رود سه فرمانده تهاجمی باقی مانده در قرنطینه – جاستین ددیچ ، لیام داگلاس و اندرو ووریس – برگردند.

اما یکشنبه به سختی اولین مورد از حمله سریع Trojan است که در این فصل متوقف شده است. در چهار بازی ، میزان تخلف به طور متوسط ​​کمتر از سایر تیم های Pac-12 کمتر (111) است ، در حالی که فقط 16 تیم در همه کالج ها وضعیت بدتری دارند.

با این وجود ، هنگامی که از او خواسته شد تا میزان نگرانی خود را برای تیم پشتی پس از پیروزی 25 امتیازی ارزیابی کند ، هارل تردید داشت.

هارل گفت: “خوب ، من فکر می کنم وقتی بازیکن خط حمله 17 از 17 به نیمه می رسد و 5 تاچ داون می اندازد ، شما بعضی کارها را به خوبی انجام می دهید.” “بنابراین این میزان نگرانی ما است.”

و غیره.

محافظ تهاجمی لیام جیمونز آرنج چپ خود را در برابر ایالت واشنگتن آسیب دید ، همان آرنجی که در فصل گذشته پیچ خورد. هلتون گفت ، پیراهن قرمز روز دوشنبه از تمرین خارج شد و “روز به روز” باقی می ماند. دانشجوی تازه وارد جونا مونهایم جای خود را در برابر ایالت واشنگتن گرفته است و در صورت نشستن احتمالاً این نقش را تکرار می کند. … پس از نشستن با پیچ خوردگی پا هفته گذشته ، رالن گوفورت ، مدافع حریف ، به تمرین بازگشت و “بسیار بهتر به نظر می رسید”. وضعیت وی در طول هفته کنترل خواهد شد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme