USC در واشنگتن در بازی عنوان Pac-12 بازی خواهد کرد

[ad_1]

سرنوشت او برای قهرمانی Pac-12 ساعاتی زودتر در برف در کلرادو ، خیلی قبل از اینکه حتی اتوبوس تیم مقابل گل رز بولد ، غلت بخورد ، قطعی شد. حتی قبل از اینکه تروجان ها روز شنبه UCLA را با نتیجه 43-38 شکست دهند ، USC قبلاً برای اولین بار از سال 2017 جایگاه خود را در بازی عنوان Pac-12 بالا برده بود.

آنچه در ابتدای شنبه مشخص نبود این بود که تروایی ها جمعه آینده در کولوسئوم با چه کسانی بازی می کنند. آشفتگی پیچیده وقفه ها و هرج و مرج COVID-19 س hasال کرده است که کدام حریف Pac-12 North – یا به طور کلی بخش دیگر کنفرانس خواهد بود.

اما با شروع سه ماهه چهارم جلسه خود با Bruins ، Pac-12 تصمیم گرفته بود. حداقل مقدماتی

USC جمعه آینده ساعت 5 عصر به مصاف واشنگتن می رود تا قهرمان فصل غیر معمول و کوتاه شده Pac-12 را تعیین کند. البته با این فرض که هاسکی ها در واقع چنین هستند توانا بازی کردن

شیوع ویروس کرونا باعث شد واشنگتن این هفته بدون حداقل 53 نفر از هموطنان برای بازی در فینال فصل عادی برابر اورگن ، تیم پشت سر هم در جدول رده بندی بخش شمال. در حالی که کمتر از یک هفته به بازی نمانده است ، هیچ تضمینی وجود ندارد که هاسکی ها برای ادامه این مسابقه از انزوا برگردند.

اگر واشنگتن قادر به بازی نباشد ، مشخص نیست که Pac-12 به کجا تبدیل خواهد شد. اردک ها روز شنبه با شکست دادن دشمنان خود در بخش Division North و پیروزی در مسابقات قهرمانی کنفرانس با USC پیروز شدند. اما آنها هرگز فرصتی پیدا نکردند.

کلرادو نیز می تواند یک گزینه باشد. فقط با یک باخت ، بوفالو رکورد بهتری نسبت به اورگان دارد و در اوایل فصل که چهار مورد ویروس کرونا ویروس مثبت در USC کنفرانس را مجبور به اعلام عدم رقابت کرد ، نتوانست با USC دیدار کند.

در حال حاضر ، Pac-12 تمام تلاش خود را می کند تا برندگان لشکر را مقابل یکدیگر قرار دهد. اما تنها بخشی از قهرمانی کنفرانس وی که همچنان قطعی است این است که USC در آنجا خواهد بود.

البته اگر بپذیریم که قبل از آن هیچ مشکلی پیش نیامده است.

آهنگ بیشتر

گراهام هارل پس از بالا انداختن شانه های خود با بدترین عملکرد توسط USC در بیش از دو سال کامل ، اوایل روز شنبه پیامی ارسال کرد. هماهنگ کننده حمله ، شش پاس مستقیم برای باز کردن بازی خواستار شد ، ظاهراً با این هدف که هواداران USC را ناراحت کند. از 17 نمایشنامه اول تروجان ، 15 نمایشنامه ارسال شده بود.

اما پس از آن ، هارل ناگهان به زمین بازی روی آورد و قایق های تندرو برای واوا مالپه باز شدند. او در حالی که USC به یک منطقه قرمز حمله می کرد برای یک تلاش ناگوار گل از زمین ، چهار بار متوالی توپ را به مدت 27 یارد حمل کرد.

این تازه آغاز کار Malepeai بود که اولین حضور متوالی پشت سر هم در این فصل را به تروایی ها داد. این ارشد با 19 دماغه در 110 یاردی و یک چهارم لمس کار پایان یافت.

او تنها کسی بود که کارهای زیادی برای احیای بازی انجام داد. مارکز استپ فقط یک بار حمل داشت ، در حالی که استیون کار هفت تا پنج متری داشت.

خط O دست نخورده

دو هفته پس از شیوع ویروس کرونا تقریباً به جز برخی از نیروهای موجود آن از بین رفت ، سرانجام روز شنبه خط حمله USC با تمام قدرت بازگشت.

اندرو ووریس ، که به دلیل قرار گرفتن در معرض COVID-19 مسابقه هفته گذشته را از دست داد ، به موقعیت معمول خود در گارد سمت چپ بازگشت. جاستین ددیچ ، مرکز ذخیره و لیام داگلاس ، نگهبان ذخیره نیز به این تیم پیوسته اند ، به این معنی که هر تروایی که قبلا در قرنطینه بود اکنون برگشته است.

USC معتقد است که ممکن است پس از آنکه لیام جیمنز زیرآهی از آرنج خود را در برابر ایالت واشنگتن گرفت ، بدون هواپیمای پرتاب دیگر باشد. اما جیمنز ، که در نیمه دوم هفته گذشته نشسته بود ، به سمت نگهبان سمت راست حرکت کرد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes