USC قبل از بازی UCLA در بازی عنوان Pac-12 شرکت کردبه نظر می رسد که USC برای اطمینان از حضور در بازی عنوان Pac-12 نیازی به شکست UCLA نخواهد داشت.

با پیروزی یوتا در روز شنبه مقابل کلرادو بدون شکست روز گذشته ، USC برای اولین بار از سال 2017 لیگ South-Pac-12 را تعطیل کرد و هفته آینده حق میزبانی مسابقات قهرمانی کنفرانس را بدست آورد.

مشخص نیست که تروایی ها جمعه شب در کولوسئوم با چه کسی روبرو خواهند شد. واشنگتن به دلیل رکورد 3-1 در لشگری ، Pac-12 North را رهبری می کند. اما هاسکی ها درگیر شیوع ویروس کرونا هستند که لغو بازی آنها در این هفته برابر اورگان (3-2) ، تیم در رده دوم این بخش را ضروری می کند.

مشخص نیست که آیا واشنگتن حتی تا روز جمعه به اندازه کافی بازیکن برای مقابله با USC برمی گرداند. در صورت عدم توانایی بازی هاسکی ها ، ممکن است لازم باشد کنفرانس برنامه های احتمالی خارج از رهبران لشکر شمال را بررسی کند.

این می تواند به معنای بالا بردن اورگان به جای آنها باشد. این می تواند به کلرادو یک فرصت 4-1 دیگر برای ادامه فصل شگفت آور اول خود با کارل دورل ، مربی جدید بدهد.

با لغو دیدار روز شنبه بین کالیفرنیا و واشنگتن ، Pac-12 لغو دیگری است که باعث ایجاد یک برنامه اضطراری قبل از فصل برای تعیین شرکت کنندگان در بازی عنوان نمی شود. در این سناریو ، قالب قهرمانی بدون در نظر گرفتن تقسیم بندی ، به بهترین درصد پرداخت در تمام بازی های کنفرانس تبدیل می شود.

ایالت اورگان ساعت 7 عصر روز شنبه میزبان استنفورد است.

USC ، به دلیل ماهیت بهترین رکوردش ، بدون توجه به این در بازی عنوان باقی خواهد ماند. کلرادو با حذف بخش شمال از بازی به تروجان ها پیوست.

به هر حال میزان خطر برای مسابقه روز رز کاسه ، که قرار است از ساعت 4:30 بعد از ظهر آغاز شود ، اکنون برای تروجان ها که برای سومین بار با هدایت Clay Helton برای عنوان Pac-12 بازی می کنند ، بسیار کمتر است.

USC در آخرین مسابقه خود در سال 2017 استنفورد را شکست داد و در کاتن کاسه جایی را که با نتیجه 24 بر 7 مغلوب اوهایو شد ، تأمین کرد.

پیروزی هفته آینده احتمالاً کشتی های تروایی را در 2 ژانویه در کاسه Fiesta بدست خواهد آورد.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>