[ad_1]

پس از آزمایش مثبت ویروس کرونا ، بازی آخر هفته آن مقابل کلرادو زیر سوال رفت ، امیدهای USC برای بازی در روز شنبه همچنان دست نخورده است زیرا مقامات بهداشت عمومی به تیم اجازه دادند تمرین فوتبال را از روز چهارشنبه از سر بگیرد.

از آن زمان ، یک بازیکن دیگر USC نتایج مثبتی داشته است ، در حالی که پنج بازیکن دیگر با پیگیری قراردادها به عنوان تماس نزدیک شناسایی شده و در قرنطینه هستند. اما این هفت بازیکن که هیچ یک از آنها توسط USC شناسایی نشده اند ، بعید است تروجان ها را زیر حداقل آستانه تعیین شده توسط Pac-12 قرار دهند.

این هنوز می تواند تغییر کند قبل از روز شنبه ، زمانی که USC در یک بازی با حریفان بدون شکست Pac-12 South ، در Colosseum با کلرادو بازی کرد. در بیانیه ای ، USC گفت که وضعیت بازی که قرار است از ساعت 12:30 بعد از ظهر آغاز شود ، “در حال حاضر بدون تغییر و در انتظار آزمایش بیشتر است”.

آزمایش با انجام یک مرحله اضافی آزمایش PCR برای روز پنجشنبه ، هر روز تا آن زمان ادامه خواهد داشت.

حتی اگر USC مجاز به بازی باشد ، ممکن است دو بازی بعدی بدون این هفت بازیکن باشد. پروتکل های ایمنی به هرکسی که از نزدیک با شخصی که به مدت 14 روز آزمایش قرنطینه مثبت داشته است ، در تماس است. USC قرار است در 3 دسامبر در یک بازی با ایالت واشنگتن بازی کند که قبلاً ساعت شروع آن را به 6 بعد از ظهر تنظیم کرده بود تا در ساعت 10 شب در شهرستان لس آنجلس به قانون منع رفت و آمد باقی بماند.

Cougars مشکلات خاص خود را با COVID-19 داشت. 9 بازیکن واشنگتن از روز سه شنبه قرنطینه شده اند و باعث شد Pac-12 رقابت خود را با واشنگتن در این هفته لغو کند.

اندکی پس از لغو بازی ، Pac-12 اعلام کرد که آریزونا ، که با پرونده های مثبت خود روبرو است ، قادر به بازی در یوتا نخواهد بود. به دنبال این اعلامیه ، تیم ها این هفته بدون حریف باقی ماندند ، واشنگتن و یوتا تصمیم گرفتند روز شنبه با یکدیگر بازی کنند.

USC یکی از سه تیم Pac-12 است که هنوز در برنامه موارد مثبت ویروس کرونا با هیچ عواقبی روبرو نشده است. اینکه این سریال تا چهارمین شنبه از فصل کوتاه آن ادامه دارد ، باید منتظر ماند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر