USC هنگام استخدام در کلاس 2021 بیشتر شبیه USC است

[ad_1]

اردوگاه ها لغو شدند ، دانشگاه ها تعطیل شدند و دیدارهای رسمی مجازی بود. فصول دبیرستان هرگز آغاز نشده است. ارزیابی ها کاملاً از طریق فیلم انجام شده و زمین های نهایی که یک بار در اتاق های نشیمن ساخته شده اند ، حداقل به مدت یک سال به زوم منتقل شده اند.

هیچ چیز در مورد روند استخدام همه گیر آشنا نبود. اما همانطور که عجیب ترین چرخه یادآوری در هفته های اخیر اتفاق می افتد ، جنبه ای از دوره امضای اولیه که از روز چهارشنبه آغاز می شود ، باید برای USC به حالت طبیعی برگردد.

یک سال پس از اینکه مربی کلی هلتون مجبور به دفاع از کلاس Pac-12 در آخرین رتبه شد ، یک عملیات جدید استخدام Trojan باعث شد آنها به بالای کنفرانس نزدیک شوند – و برای برخی از بهترین چشم اندازهای موجود در کشور در زمین باشند. .

نوزده بازیکن در کلاس 2021 USC مشغول به کار هستند که طبق گزارش 247Sports ، رتبه 14 را در سطح کشور دارد. در میان سایر تیم های Pac-12 تاکنون ، تنها Oregon در مسیر جذب مجازی از USC پیشی گرفته است.

این دستور ممکن است به محض این هفته تغییر کند ، وقتی کوری فورمن ، شماره 1 استخدام شده در رتبه بندی ترکیبی 247Sports ، نامه ملی خود را امضا کند. فورمن در کنار USC ، کلمسون ، لوئیزیانا ، جورجیا و آریزونا است. با این حال ، مدرسه ای که وی در روز چهارشنبه انتخاب کرد چند هفته دیگر شناخته نخواهد شد. پایان دفاعی Corona Centennial قصد دارد تصمیم خود را تا 2 ژانویه ساکت نگه دارد ، زمانی که آن را به روشی کاملاً عجیب در جریان “اعلامیه ویژه” کاسه تمام آمریکایی اعلام خواهد کرد.

تصمیمات در مورد کلاس USC تا آن زمان تکمیل نخواهد شد. اما این واقعیت که برنامه در حال بازگشت به گفتگو درباره بهترین چشم اندازهای کشور است ، نشانه روشنی است که بازسازی خارج از فصل آن اثر مطلوبی داشته است.

هلتون در ماه جاری گفت: “من فکر می کنم کارکنان ما در طول این دوره استخدام کار شگفت انگیزی انجام داده اند.” “کلاس ما هنوز تمام نشده است ، هنوز چند ماهی بزرگ وجود دارد که ما هنوز روی آنها کار می کنیم و همانطور که می گوییم تا خشک شدن جوهر چیزی باور نکنید. هیچ چیز را قبول نکنید. “

همانطور که دونت ویلیامز ، مربی جدید کرنر ، در فوریه گفت که تروایی ها “غرب را بازگردانند” ، USC تقویم جذب خود را با اعلامیه ای بسیار جسورانه باز کرد. اضافه شدن Foreman مهر اصلی بر این قول اولیه خواهد بود و همچنین تعهد پنج ستاره بالقوه Ceyair Wright ، مدافع گوشه لس آنجلس که همچنین اعلام نخواهد کرد تا 2 ژانویه.

براندون هافمن ، سردبیر ملی استخدام در 247Sports ، گفت: “شما خواهید دید كه این طبقه از خوب به بالقوه نخبه منتقل می شود.” “پس این داستان.” [of USC struggling in California] کاملا از بین خواهد رفت “

حتی بدون فورمن و رایت ، تروجان ها کار خوبی را انجام دادند و تلاش های خود را برای جذب نیرو در این کشور معکوس کردند. وقتی در سال 2020 USC فقط 30 مورد از 30 چشم انداز بزرگ را در کالیفرنیا امضا کرد ، امسال هشت تعهد وجود دارد.

تاکنون ، عنوان اصلی این گروه همچنان Miller Moss ، مهاجم Mission Hills Bishop Alemany است ، که تنها تماس پس از جیک گارسیا ، مهاجم سابق هاربر سیتی Narbonne است که در این ماه مجموعه خود را دوباره باز کرد.

اما ممکن است ماس ​​تا چهارشنبه تنها مهاجم امیدوار کننده کلاس USC نباشد. رسانه های تروا با حمایت قانونی كامل در برابر جكسون دارت از یوتا ، كه صعود وی از یك ملی پوش بی نظیر به هجدهمین ملی پوش در میان محاصره كنندگان بود ، توسط USC تحت نظارت دقیق قرار گرفت.

تصمیم وی می تواند یکی از معدود افشاگری های اساسی باشد که روز چهارشنبه USC را تحت تأثیر قرار خواهد داد. انتظار نمی رود هر مدرسه ای را که انتخاب کند ، ماس را از امضای طبق برنامه منصرف کند. او در ژوئن به تایمز گفت که حضور گارسیا ، که بعداً اخراج شد ، “کوچکترین تأثیری در تصمیم من نداشت”.

چندین تعهد فعلی دیگر ممکن است قبل از روز چهارشنبه با هم مخلوط شوند ، مانند خط حمله چهار ستاره Maaa Gaoteote ، که برادرش ، Palaie ، به تازگی از USC خارج شده و وارد پورتال انتقال شده است. چندین چشم انداز دیگر ، مانند دوان کرکوود ، کواربک چهار ستاره یا جوزف مانجک ، سه ستاره تگزاسی ، نیز می توانند به کلاس بپیوندند و به طور بالقوه از تروجان ها به 10 نفر برتر صعود کنند ، قبل از اینکه Foreman تصمیم خود را اعلام کند.

مهم نیست که در روز چهارشنبه چه اتفاقی می افتد ، پیشرفت علیرغم همه گیری ، اعلام شده است. آنچه یک سال پیش برای USC کابوس بود ، هرچقدر عجیب به نظر می رسد ، در سال 2020 واقعاً احساس طبیعی تری خواهد داشت.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes