[ad_1]

برای تماشای یک بازی فوتبال شما اغلب به دو دست نیاز ندارید ، بنابراین سردرگمی جو رینا وقتی دوشنبه بعد از پربارترین عملکرد تیم ملی آمریکا در بیش از یک سال از زمین بازی خارج شد ، قابل درک بود.

“نمی دانم ، امشب شش یا هفت بود؟” وی پس از به ثمر رساندن گل اول مسابقه 6-2 تیم پاناما آمریكایی در وینر نوستات اتریش از او پرسید. “بدیهی است که ما گلهای زیادی به ثمر رساندیم.”

در حقیقت ، بیشترین پیروزی 7-0 برابر کوبا در لیگ ملت ها 13 ماه پیش. اما نه چندان گل ایالات متحده ، بلکه چه کسی آنها را به ثمر رساند. سباستین سوتو که وارد هفتاد و هفتمین شدشما دقیقه ، در اولین بازی بین المللی خود ، نیکلاس ، با دو کار تمام کرد خواکینی در اولین حضور خود در تیم ملی دو نفر حضور داشتند و رینا در دومین حضور خود در ایالات متحده یکی را تجربه کرد.

ریچی لدسما که در نیمه دوم به عنوان بازیکن تعویضی در ایالات متحده بازی کرد ، دو پاس گل داد.

هیچ کس به اندازه کافی بزرگ نیست که بتواند یک آبجو در کالیفرنیا بخرد تا جشن بگیرد – خواکین و رینا بخشی از دومین بازیکن جوان XI در تاریخ تیم ملی بودند – و هیچ کس قبل از هفته گذشته در اردوی تیم ملی نبود.

از آنجا که بازی روز دوشنبه دوستانه بود ، رقابتی نبود ، هیچ کس “مجاز” نیست – اصطلاحی که برای توصیف بازیکنی که در تیم ملی حبس شده است – ایالات متحده استفاده می شود. در عوض ، آنها در لیست 11 ماهه 23 ماهه این بازیکنان هستند که می توانند برای تیم های ملی دیگر بازی کنند ، این تعداد تنوع یک تیم جوان را نشان می دهد که بازیکنان خود را از باشگاه های هشت کشور در روز دوشنبه به خدمت می گیرند.

با این حال بعید است کسی به دنبال فرصت های بین المللی دیگر باشد.

سوتوی 20 ساله از کارلسباد دعوت برای پیوستن به شیلی برای مقدماتی جام جهانی در اوایل پاییز را رد کرد. رینا ، 18 ساله ، دارای گذرنامه پرتغالی است ، اما پدرش کلودیو و مادرش دانیل را در برنامه ایالات متحده دنبال کرده است و مطمئناً خواهد ماند.

لدسما 20 ساله برای بازی در مکزیک به او نزدیک شد ، اما او قبول نکرد. جیواچینی ، 20 ساله ، متولد میسوری و از پدر و مادری ایتالیایی و جامائیکایی ، پس از به ثمر رساندن یک جفت گل نیمه اول با فاصله چهار دقیقه از روز دوشنبه ، بدون شک به کدام سمت متمایل شده است.

جیوآچینی که در نیمه دوم یک پنالتی را از دست داد ، هت تریک کرد و گفت: “من یک هفته وقت داشتم که هرگز ، هرگز فراموش نخواهم کرد.

“گلزنی برای کشور من کاری است که هرکسی فرصت انجام آن را ندارد. تقریباً مثل برکت است. “

مربی گرگ برهالتر گفت که او معتقد است جنبش ایجاد کننده برنامه ایالات متحده دلیل کافی برای ماندن است.

برهالتر گفت: “تمام آنچه كه ما می خواهیم انجام دهیم ایجاد فضایی برای آنهاست كه می خواهند در آن قرار بگیرند و از نظر آنها محیط مناسبی برای پیشرفت آنهاست.” “اما خانواده در این باره تصمیم می گیرند.”

ایالات متحده که از اول فوریه و برای سومین بار امسال فقط برای دومین بار بازی کرد ، در اولین گل از دو گل خوزه فاجاردو در دقیقه هشت عقب افتاد. رینا در دقیقه 18 یک ضربه ایستگاهی را به ثمر رساند و سومین گلزن جوان تاریخ آمریکا شد ، قبل از اینکه دو گل از جیواچینی در اواسط نیمه اول ایالات متحده را پیش اندازد.

سوتو در پایان نیمه دوم با جفت گل های سباستین للتگ از كهكشان ، تنها بازیکن MLS در ایالات متحده ، دروازه حریف را بست.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر