[ad_1]

سالهاست که مکزیک زحمت عبور از مرز و استخدام دو تابعیت را برای برنامه فوتبال خود ندارد. ایالات متحده اکنون با مربیگری گرگ برهالتر بازنشسته می شود ، بازیکنانی کهکشان افرین آلوارز و جولیان آراوخو را قبل از 9 دسامبر و در یک بازی دوستانه با السالوادور به یک اردوی آماده سازی دعوت کردند.

آلوارز 18 ساله که در لس آنجلس از پدر و مادری مکزیکی متولد شد ، در سه بازی برای تیم های ملی جوانان ایالات متحده و در 13 بازی برای مکزیک ظاهر شده است ، اما در تیم بزرگسالان بازی نکرده است. احضار او در روز دوشنبه اولین جلسه احضار وی بود. آراوجو 19 ساله ، متولد لمپوک ، کالیفرنیا ، از پدر و مادری مکزیکی ، زمستان گذشته در اردو بود و با ایالات متحده حضور داشت اما در بازی ظاهر نشد. او در چهار تیم ملی جوانان آمریکا بازی کرد و همچنین علاقه جراردو تورادو ، مدیر ورزشی فدراسیون فوتبال مکزیک را برانگیخت.

حداقل سه بازیکن دیگر که روز دوشنبه فراخوانده شده اند – دروازه بان دیوید اوچوآ ، مدافع مارکو فارفان و هافبک فرانکی آمایا – نیز واجد شرایط بازی در مکزیک هستند. برهالتر در اواسط ماه نوامبر برای انجام یک جفت بازی دوستانه با بازیکنان اروپایی ، از جمله هافبک ریچی لدسما ، 20 ساله ، که سال گذشته برای بازی در مکزیک به او دعوت شد ، دوازده ملی پوش را فراخواند.

تیم 22 نفره برهالتر به نام دوشنبه تقریباً منحصراً از بازیکنان تیم های MLS تشکیل شده است که در پلی آف بازی نمی کنند. ممکن است بعد از نیمه نهایی کنفرانس غربی بازیکنان اضافی فراخوانی شوند.

شهروندان دوتایی ، حتی کسانی مانند آلوارز که در بسیاری از کشورها در سطح جوانان بازی کرده اند ، تا زمانی که در یک بازی رقابتی در سطح بزرگسالان ظاهر نشوند ، به یک تیم بستگی ندارند. این بدان معناست که آلوارز پس از ارائه مدارک لازم به فیفا در ایالات متحده آزاد است.

بعید است این اتفاق قبل از بازی دوستانه با السالوادور رخ دهد ، اگرچه این مانع تمرین آلوارز در ایالات متحده نخواهد شد. از نظر برهالتر ، این تماس بیشتر در مورد شناخت آلوارز و معرفی مجدد وی به برنامه و مربیان آمریكایی در طی اردویی است كه از روز سه شنبه آغاز می شود.

نکته ای که من همیشه به آن دقت می کنم این است که می خواهم از رابطه بازیکن با ایالات متحده مطلع شوم: آیا آنها این احساس را در قلب خود دارند؟ برهالتر قبل از اردوی آموزشی در ماه نوامبر گفت. “آیا آنها احساس می کنند می خواهند عضوی از این تیم باشند؟” آیا آنها ارتباطی با ایالات متحده احساس می کنند؟ زیرا این واقعاً مهم است. ما همچنین می خواهیم تیمی ایجاد کنیم که علاقه وافری به نمایندگی از کشورمان داشته باشد. “

بازی با السالوادور چهارمین و آخرین بازی امسال تیم ملی و دومین بازی در خاک آمریکا خواهد بود. آمریکایی ها که امسال 2-0-1 شکست نخورده بودند ، در تاریخ 1 فوریه در پارک ورزشی Dignity Health در کارسون با نتیجه 1-0 کاستاریکا را شکست دادند.

ترکیب (حضورهای باشگاه و تیم ملی در براکت):

دروازه بان ها: سی جی دوس سانتوس (بنفیکا ، 0) ، بیل حمید (دی سی یونایتد ، 7) ، دیوید اوچوآ (رئال سالت لیک ، 0)

مدافعان: جولیان آراوجو (کهکشان ، 0) ، کایل دانکن (نیو یورک ردبولز ، 0) ، مارکو فارفان (پورتلند تیمبرز ، 0) ، آرون لانگ (نیویورک ردبولز ، 17) ، مارک مکنزی (اتحادیه فیلادلفیا ، 1) ، مائوریسیو پیندا (آتش شیکاگو ، 0) ، سام واینز (کلرادو راپیدز ، 1) ، واکر زیمرمن (نشویل SC ، 12)

هافبک ها: برندن آرونسون (اتحادیه فیلادلفیا ، 1) ، کلین آکوستا (کلرادو راپیدز ، 23) ، فرانکی آمایا (FC سینسیناتی ، 0) ، کول باست (کلرادو راپیدز ؛ 0) ، سباستین للتج (کهکشان ، 16 ساله)

مهاجمان: Ayo Aquinola (تورنتو ، 0) ، افرین آلوارس (کهکشان ، 0) ، پل آریولا (دی سی یونایتد ، 33) ، داریل دایک (اورلاندو سیتی ، 0) ، جورج میخائیلوویچ (شیکاگو فایر ، 5) ، کریس مولر (اورلاندو سیتی ، 0)[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر