[ad_1]

گلهای رز لاول و کریستی ماویس تیم ملی زنان را به پیروزی 2-0 مقابل هلند در جمعه در بردا ، هلند ، در اولین بازی آمریکایی ها از ابتدای مارس رساند.

این مسابقه تکرار فینال جام جهانی زنان در سال 2019 بود که ایالات متحده با همان نتیجه 2: 0 به پیروزی رسید و آمریکایی ها با بیرون آمدن از طولانی ترین زمان استراحت خود در بیش از سه دهه ، جمعه 10 بازیکن را شروع کردند که ظاهر شدند در فینال قهرمانی.

لاول ، که در پیروزی در جام جهانی گل نهایی را به ثمر رساند ، این بار شروع به گلزنی کرد و در پایان نیمه اول دروازه حریف را پیدا کرد که در آن ایالات متحده با نتیجه 12-0 هلند را پشت سر گذاشت.

سکانس با کریستن پرس آغاز شد ، وی مرکز میدان جدا شد. پرس پس از کشیدن سه مدافع به سمت خود ، توپ را به جناح راست فشار داد تا لاول ، او آن را با پای راستش حل و فصل کرد ، در داخل دفاع دومنیک یانسن مدافع میانی هلند را برش داد تا فضایی ایجاد کند و توپ را به پای چپ خود برساند ، سپس از بالای سر یک شوت زد. بخشی از جعبه درست در پست دور.

هدف ، در 41خیابان دقیقه ، سیزدهم Lavelle در بازی بین المللی بود.

ماویس در دقیقه 70 بازی را به دو برابر افزایش داد. یک پاس ماهر از لین ویلیامز ، که او را به پشت در برگرداند ، متوجه شد که ماویس قبل از اینکه ساری ون وندنال ، دروازه بان هلندی را با ضربه پای چپ پایین از فاصله نزدیک به دروازه بان هلندی برساند ، دو مدافع را تقسیم می کند.

بازیکنان تیم ملی ایالات متحده کلمات می پوشند "زندگی سیاه مهم است."

بازیکنان تیم ملی ایالات متحده هنگام زانو زدن هنگام سرود ملی قبل از بازی روز جمعه خود با هلند ، کلمات تار “Black Lives Matter” را می پوشند.

(دین مختاروپولوس / آسوشیتدپرس)

این هدف اولین هدف ماویس برای ایالات متحده از سال 2013 بود و اولین هم تیمی که به او سلام کرد خواهر کوچکترش سام مویس بود که تابستان گذشته قهرمان جام جهانی بود.

دروازه بان آلیس نهر نیازی به پس انداز نداشت و امتیاز 37 را به ثمر رساندشما سقوط در 64 بازی و دومین بازی او در این تعداد تلاش علیه هلند.

الکس مورگان که در مرخصی زایمان به سر می برد ، نیمه دوم را برای ایالات متحده آغاز کرد و اولین حضور خود را در این سال برای تیم ملی انجام داد. مورگان در ماه مه به دنیا آمد. به نظر می رسید که او آخرین لحظه آیین نامه را مشخص می کند ، اما وقتی رد می شود مورگان نتیجه را رد می کند.

در نیمه دوم ، صوفیا اسمیت همچنین اولین کلاه بین المللی خود را به دست آورد و اولین بازیکنی شد که در این قرن متولد شد و برای اسمیت آمریکایی بازی کرد.

این پیروزی روند بی سابقه آمریکایی ها را به 32 بازی گسترش داد و قدمت آن به ژانویه 2019 برمی گردد. ایالات متحده که در رتبه 1 جهان قرار دارد ، در هر 11 بازی با مربیگری ولاتکو آندونوسکی ، که 13 ماه پیش جیل الیس را به عهده گرفت ، پیروز شد.

برای هلند ، قهرمان حاکم اروپا و چهارم جهان ، این باخت اولین شکست در 13 مسابقه از زمان فینال جام جهانی بود.[ad_2]

منبع: paper-news.ir