Wasp Odigizuwa از UCLA می گوید که او به NFL رفته استفرمانده دفاعی UCLA ، اوسا ادیگیزووا ، همانطور که انتظار می رفت ، اعلام کرد که روز سه شنبه در حال رفتن به پروژه NFL است ، پس از آنکه وی تنها یکی از دو Bruins بود که آخر هفته گذشته در یک مهمانی بزرگسالان شرکت کرد.

ادیگیزووا در پستی در توییتر که از مربیان و هم تیمی هایش تشکر کرده است ، اهداف خود را فاش کرد.

ادیگیزوا نوشت: “در حالی که آماده می شوم تا آرزوهایم را دنبال کنم ، با بسیاری از چیزهایی که برنده شده ام ، آنجا را ترک می کنم. “من یک زندگی در اینجا دوستی و خاطرات زیادی ایجاد کرده ام. من همچنین می توانم هدف زندگی را بررسی کنم ، زیرا بعد از اینکه موفق به تحصیل و اخذ مدرک دیپلم از این دانشگاه در کلاس عالی شدم آنجا را ترک می کنم. من هیچ یک از اینها را با دنیا معامله نمی کنم. من هیچ راه دیگری ندارم “

ادیگیزووا که یک پیراهن قرمز است ، می تواند برای یک دوره دیگر دانشگاهی برگردد ، پس از اینکه NCAA به هر بازیکن یک سال اضافه فرصت داد تا شرکت کند.

آخرین فصل حضور وی در این کالج بهترین دوره حضور وی بود ، در حالی که ادیگیزووا در هفت بازی 6 باخت از جمله چهار کیسه را در کار خود ثبت کرد ، به عنوان بخشی از یک دفاع احیاگر.

ادیگیزووا برادر کوچک اواماگبه ادیگیزووا ، مدافع پیشین UCLA است که پس از انتخاب شدن در دور سوم مسابقات NFL 2015 ، دو فصل را با غول های نیویورک گذراند.

حتما بخوانید:
خرید جدیدترین مدل شومیز زنانه گلدار، مجلسی، اسپرت

بازگشت به Demetric Felton Jr ، دیگر Bruin ، که در مراسم روزهای بزرگسالان شرکت می کرد ، قبلاً اعلام کرده بود که به NFL می رود.
منبع: paper-news.ir